Zapraszamy do skorzystania z możliwości rezerwacji pokoi w wiodącej placówce tego typu w Toruniu – Hotelu Mercure. Jako partner naszej imprezy hotel przygotował dla uczestników imprezy specjalną ofertę cenową na pokoje 1 i 2 osobowe – informacja pod nr tel. 56 61 96 350 (kontakt bezpośrednio do rezerwacji) lub adresem mailowym h3421-re@accor.com; osoby zainteresowane proszone są o podanie celu wizyty – uczestnictwo w konferencji „Zbiory polskie”.

Hotel Mercure znajduje się przy ul. Kraszewskiego 1/3, kilkadziesiąt kroków od Książnicy Kopernikańskiej, a zarazem kilkaset metrów od Starego Miasta w Toruniu. Ponadto w nim właśnie zorganizowana będzie uroczysta kolacja oraz recital wieńczący I dzień obrad konferencji. 

Państwa życzenie dotyczące rezerwacji prosimy zamieścić w formularzu zgłoszeniowym. Organizatorzy Konferencji podejmują się rezerwacji w Państwa imieniu; do Państwa należy jedynie uregulowanie opłaty za pobyt po przybyciu do Hotelu.

Zachęcamy do odwiedzin strony internetowej Hotelu Mercure
oraz lektury folderu promującego
jego ofertę noclegową.

 


Naturalnie, oprócz w/w placówki, polecamy Państwu szereg innych hoteli, tudzież innych miejsc noclegowych, w Toruniu. W pierwszej kolejności wypada wśród nich wymienić:

Poniżej podajemy linki do innych wybranych tego rodzaju placówek w mieście:


Poniżej zaś prezentujemy przykładowe strony WWW., na których możecie Państwo dokonać we własnym zakresie rozpoznania sytuacji noclegowej w Toruniu: